Paweł Połonecki

Fenomen Światowej Bioterapii

BIO-THERAPY

ul. Baśniowa 3
tel. (22) 823 47 17

tel. 690 810 746

Warszawa 02-349

Środa. 10:00 - 14:00

Czwartek. 10:00-14:00

 

PRZERWA 10.11.2021 i 12.11.2021

 

Klinika IBIS

ul. Kacza 8
tel. (22) 322 81 80 (81)

Warszawa 01-013

 Piątek. 12:30 - 17:00

 

PRZERWA 10.11.2021 i 12.11.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medical Office

ul. Żelazna 69A
domofon 230 (VIII p.)
tel. 22 620 02 02

Warszawa 00-871

Piątek .10:00-12:00

 

PRZERWA 10.11.2021 i 12.11.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niemcy - Berlin

Sächsische Str. 40
zapisy - tel.:
+49 152 269 062 35  (Ewa)

 

 23.10.2021 - 24.10.2021

Polscy uzdrowiciele rozchwytywani za granicą

Połonecki w Szwecji, Kanadzie i Izraelu
Wirkus w USA, Rejmer w Szwajcarii

Po kontrowersyjnej i oprotestowanej w licznych czasopismach decyzji ministra zdrowia sprzed trzech lat, mocą której zabronił on lekarzom współpracy z bioenergoterapeutami, a także zakazał healerom wstępu do uspołecznionych placówek służby zdrowia ze spółdzielniami kosmetyczno-lekarskimi włącznie - wbrew temu co można było sądzić nasi uzdrowiciele nie zeszli do "podziemia". Faktem jest natomiast, że coraz trudniej zastać ich w kraju.

MIECZYSŁAW WIRKUS (przyjmował niegdyś chorych w IZIS-ie przy ul. Rutkowskiego w Warszawie) od kilku lat przebywa w USA, gdzie zainteresowały się nim poważne ośrodki naukowe oraz kliniki. Polski healer wykonuje swoje zabiegi pod ich kontrolą, uczestnicząc jednocześnie w naukowych testach i eksperymentach, które mają za zadanie wyjaśnić fenomen jego organizmu oraz samego przekazu bioenergetycznego od człowieka do człowieka. Dodajmy, że to właśnie w USA przy Wydziale Medycznym jednego z uniwersytetów stanowych powstała SEKCJA MEDYCYNY ENERGETYCZNEJ!

Również innego znanego polskiego bioenergoterapeutę, dr. JERZEGO REJMERA (przyjmował w lecznicy IZIS przy ul. Elektoralnej w Warszawie) częściej można spotkać w Szwajcarii niż w punkcie "BIORELAXU" przy ul. Górnośląskiej w naszej stolicy, gdzie od czasu do czasu udziela się jako biomasażysta. W Szwajcarii Jerzy Rejmer również przechodzi badania. Ma tam liczną grupę pacjentów i zaprzysięgłych zwolenników.

Najpopularniejszy obecnie polski healer PAWEŁ POŁONECKI przesiada się z samolotu na samolot. Najczęściej gości w Szwecji, gdzie jest witany z otwartymi rękami. Przed kilku miesiącami bawił w podróży po USA i Kanadzie. Na temat niezwykłych uzdolnień terapeutycznych P. Połoneckiego, potwierdzonych orzeczeniami lekarskimi, a przy niektórych dolegliwościach i natychmiastowymi efektami jego oddziaływań, w tamtejszej prasie, nie tylko polonijnej, ukazało się kilkanaście publikacji. Sam uzdrowiciel pobyt za oceanem uważa za bardzo udany z punktu widzenia zebranych doświadczeń. Podkreśla jednak, że jego miejsce jest w Polsce i tu właśnie przede wszystkim chce służyć chorym swoją pomocą.

Warto dodać, że Paweł Połonecki po powrocie do kraju ofiarował szpitalowi przy ul. Komarowa w Warszawie dziesięć aparatów słuchowych "Unitron" produkcji kanadyjskiej, które zakupił za własne pieniądze. Wartość daru wynosi ponad 2 tysiące dolarów, a aparaty te, w Polsce niedostępne, będą służyły dzieciom z wadami słuchu. Inna placówka służby zdrowia otrzymała od niego partię jednorazowych strzykawek i igieł.

Ostatnio na zaproszenie swych dawnych pacjentów pan Połonecki udał się do Izraela, by tam służyć pomocą bioterapeutyczną.

Przy ul. Miodowej (w stolicy) tymczasem bez zmian, jeśli nie liczyć zmian ministrów oczywiście. Bioenergoterapeuci - zgodnie z opinią urzędników resortu zdrowia i opieki społecznej, zwłaszcza zaś działającej głównie na papierze tzw. Komisji ds. Niekonwencjonalnych Metod Leczenia mogą tylko szkodzić, nic ponadto. Nawet jeśli ze swych zagranicznych wojaży, podczas których są rozchwytywani przez chorych przywożą cenny sprzęt dla polskich placówek medycznych.

Anna Ostrzycka

("Relaks i Kolekcjoner Polski", Nr 10/205, Październik 1988)

Artykuły

Zgubiony ślad

(...)
Po kilku miesiącach przedstawiliśmy fotografię Piotra G. Pawłowi Połoneckiemu z Warszawy, który dzięki swoim bioenergetycznym zdolnościom zyskał przydomek "polskiego Harrisa". Paweł Połonecki, co potwierdzają inne eksperymenty, oprócz przynoszenia ulgi chorym, potrafi również stawiać diagnozę ze zdjęcia.

Więcej…

Filmy

Podziękowania - Pacjenci

Astma

Z uznaniem i podziękowaniem Panu Połoneckiemu.

Na astmę zachorowałam 15-cie lat temu.
Pierwsze lata były bardzo męczące. Bywało, że ataki nie ustępowały i po parę tygodni przebywałam w szpitalu.

Więcej…

Galeria

Opinie - Dokumenty

Polskie Towarzystwo Psychologiczne

Polskie Towarzystwo Psychologiczne
Oddział Krakowski
Sekcja Psychologii Klinicznej

Karta Uczestnictwa

II OGÓLNOPOLSKIE SYMPOZJUM MEDYCYNY NIEKONWENCJONALNEJ

Więcej…

Strona www.polonecki.pl nie używa plików cookies.