Paweł Połonecki

Fenomen Światowej Bioterapii

BIOTON

ul. Mokotowska 14 lok. 712 (VII p.)
tel. (22) 628 50 32
Warszawa
czw. 9:00 - 14:00

BIO-THERAPY

ul. Baśniowa 3
tel. (22) 823 47 17
Warszawa
śr. 10 - 14

Klinika IBIS

ul. Kacza 8
tel. (22) 322 81 80 (81)
Warszawa
pt. 12 - 17

Medical Office

ul. Żelazna 69A
domofon 230 (VIII p.)
tel. 22 620 02 02
Warszawa pt: 09 - 11

Niemcy - Berlin

Sächsische Str. 40
zapisy - tel.:
+49 176 422 060 45
25-26 sierpnia 2018

Harris znad Wisły w Klubie MPiK "Express"

Podczas swojego pobytu w Wielkiej Brytanii, Paweł Połonecki zetknął się z tamtejszym healerem, uważanym za jednego z najlepszych w dziedzinie oddziaływania energią. I oto w obecności licznego grona osób, obaj ekstrasensi stanęli oko w oko i przez dłuższą chwile oddziaływali na siebie mesmerycznie. Ku najwyższemu zdumieniu zebranych, angielski kolega Połoneckiego, który był od niego o głowę wyższy i ważył dobre dwadzieścia kilogramów więcej, po kilkunastu sekundach zbladł i osunął się na ziemię".

Tak o Pawle Połoneckim, jednym z najsłynniejszych bioenergoterapeutów pisze w drugim numerze "Nieznanego Świata" - nowego miesięcznika, od niedawna ukazującego się na rynku, którego pierwszy numer rozszedł się błyskawicznie - Anna Ostrzycka, tytułując swój artykuł "Harris znad Wisły".

Paweł Połonecki zbierając doskonałe opinie za granicą - tam w większości pracując — niewiele ma czasu na przyjęcia w warszawskiej spółdzielni "Bioton". Stąd, kiedy tylko jest w Polsce, poczekalnia pełna jest chętnych na spotkanie z bioenergoterapeutą.

Dzięki inicjatywie "Expresu Wieczornego" i "Nieznanego Świata", Harris znad Wisły, podczas swojego kolejnego pobytu w Polsce, postanowił przyjąć nieodpłatnie stu czytelników "EW" i "NŚ", w dniu 14 XII w Klubie MPiK przy "Expressie". Przyjęcia odbędą się w dwóch turach, w godzinach 15—17 i 19—21. W przerwie między przyjęciami odbędzie się spotkanie z bioenergoterapeutą oraz z zespołem redakcyjnym "NŚ", miesięcznika, który na swoich łamach przedstawia takie nie wyjaśnione przez naukę zjawiska jak: bioenergoterapia właśnie, radiestezja, medycyna naturalna, jasnowidzenie, UFO.

Podczas spotkania będzie można nabyć najnowszy numer "Nieznanego Świata", ze wspomnianym już artykułem o Pawle Połoneckim, opatrzony jego osobistym autografem.

Zgłoszenia na przyjęcia (głównie kobiety i dzieci) prosimy kierować telefonicznie pod numer 28-06-39. Zgłoszenia będziemy przyjmować wyłącznie 11 grudnia, w godzinach 9-13. (JF)

("Express Wieczorny", grudzień 1990 r.)

Artykuły

Pomagać ludziom - to moja dewiza

Sławny bioenergoterapeuta w Rabce

O 35-letnim Pawle Piotrze Połoneckim z Warszawy napisano już - także za granicą - dziesiątki artykułów, był bohaterem reportaży radiowych i telewizyjnych, kilku filmów.

Więcej…

Filmy

Podziękowania - Pacjenci

Małgorzata - zajście w ciążę

Jestem szczęśliwą matką 3,5 miesięcznej Maryny, czekaliśmy na Nią z mężem długo, bo od 1983 r.
Już wcześniej wiedziałam, że mogę mieć kłopoty z zajściem w ciążę, rozpoczęłam więc leczenie.

Byłam u paru lekarzy, na koniec zaufałam jednej lekarce. Brałam różne leki hormonalne lecz przez długi czas nie było żadnego efektu poza kłopotami z wątrobą.

Więcej…

Galeria

Opinie - Dokumenty

Towarzystwo Rozwoju Rodziny

Towarzystwo Rzowoju Rodziny Zarząd Główny

Warszawa, dnia 15.XII.84

Zarząd Lekarsko - Kosmetycznej Spółdzielni "Izis" (w miejscu)

Dział Poradnictwa Przedmałżeńskiego i Rodzinnego Zarządu Głównego Towarzystwa Rozwoju Rodziny wyraża podziękowanie za udział w Sympozjum Psychoterapii i Seksuologii w Jachrance - 18-25.11.84r. w charakterze wykładowców pracowników "IZIS" Pani dr Elżbiety Kastelik i Pana Pawła Połoneckiego.

Więcej…

Strona www.polonecki.pl nie używa plików cookies.