Paweł Połonecki

Fenomen Światowej Bioterapii

BIOTON

ul. Mokotowska 14 lok. 712 (VII p.)
tel. (22) 628 50 32
Warszawa
czw. 9:00 - 14:00

BIO-THERAPY

ul. Baśniowa 3
tel. (22) 823 47 17
Warszawa
śr. 10 - 14

Klinika IBIS

ul. Kacza 8
tel. (22) 322 81 80 (81)
Warszawa
pt. 12 - 17

Medical Office

ul. Żelazna 69A
domofon 230 (VIII p.)
tel. 22 620 02 02
Warszawa pt: 09 - 11

Niemcy - Berlin

Sächsische Str. 40
zapisy - tel.:
+49 176 422 060 45

Harris znad Wisły w Klubie MPiK "Express"

Podczas swojego pobytu w Wielkiej Brytanii, Paweł Połonecki zetknął się z tamtejszym healerem, uważanym za jednego z najlepszych w dziedzinie oddziaływania energią. I oto w obecności licznego grona osób, obaj ekstrasensi stanęli oko w oko i przez dłuższą chwile oddziaływali na siebie mesmerycznie. Ku najwyższemu zdumieniu zebranych, angielski kolega Połoneckiego, który był od niego o głowę wyższy i ważył dobre dwadzieścia kilogramów więcej, po kilkunastu sekundach zbladł i osunął się na ziemię".

Tak o Pawle Połoneckim, jednym z najsłynniejszych bioenergoterapeutów pisze w drugim numerze "Nieznanego Świata" - nowego miesięcznika, od niedawna ukazującego się na rynku, którego pierwszy numer rozszedł się błyskawicznie - Anna Ostrzycka, tytułując swój artykuł "Harris znad Wisły".

Paweł Połonecki zbierając doskonałe opinie za granicą - tam w większości pracując — niewiele ma czasu na przyjęcia w warszawskiej spółdzielni "Bioton". Stąd, kiedy tylko jest w Polsce, poczekalnia pełna jest chętnych na spotkanie z bioenergoterapeutą.

Dzięki inicjatywie "Expresu Wieczornego" i "Nieznanego Świata", Harris znad Wisły, podczas swojego kolejnego pobytu w Polsce, postanowił przyjąć nieodpłatnie stu czytelników "EW" i "NŚ", w dniu 14 XII w Klubie MPiK przy "Expressie". Przyjęcia odbędą się w dwóch turach, w godzinach 15—17 i 19—21. W przerwie między przyjęciami odbędzie się spotkanie z bioenergoterapeutą oraz z zespołem redakcyjnym "NŚ", miesięcznika, który na swoich łamach przedstawia takie nie wyjaśnione przez naukę zjawiska jak: bioenergoterapia właśnie, radiestezja, medycyna naturalna, jasnowidzenie, UFO.

Podczas spotkania będzie można nabyć najnowszy numer "Nieznanego Świata", ze wspomnianym już artykułem o Pawle Połoneckim, opatrzony jego osobistym autografem.

Zgłoszenia na przyjęcia (głównie kobiety i dzieci) prosimy kierować telefonicznie pod numer 28-06-39. Zgłoszenia będziemy przyjmować wyłącznie 11 grudnia, w godzinach 9-13. (JF)

("Express Wieczorny", grudzień 1990 r.)

Artykuły

Badania tajemnic bioenergoterapii

Eksplozja zainteresowania bioenergoterapią zainicjowana w naszym kraju działalnością Clive Charrisa a następnie masowymi eksperymentami Stanisława Nardellego, nie ominęła także, świata naukowego. Chociaż jest to często zainteresowanie bardzo powściągliwe a nawet nacechowane niechęcią, jednakże coraz więcej naukowców zabiera głos w tej sprawie.

Więcej…

Filmy

Podziękowania - Pacjenci

Maryla - zajście w ciążę

Borki 1988.07.07

Szanowny Panie P. Połonecki

Pragniemy podziękować Panu za okazaną pomoc w pokonaniu przeszkód i barier zdrowotnych, w realizacji gorącego pragnienia – posiadania dziecka.

Więcej…

Galeria

Opinie - Dokumenty

Polskie Towarzystwo Psychologiczne

Polskie Towarzystwo Psychologiczne
Oddział Krakowski
Sekcja Psychologii Klinicznej

Karta Uczestnictwa

II OGÓLNOPOLSKIE SYMPOZJUM MEDYCYNY NIEKONWENCJONALNEJ

Więcej…

Strona www.polonecki.pl nie używa plików cookies.