Paweł Połonecki

Fenomen Światowej Bioterapii

BIOTON

ul. Mokotowska 14 lok. 712 (VII p.)
tel. (22) 628 50 32
Warszawa
czw. 9:00 - 14:00

BIO-THERAPY

ul. Baśniowa 3
tel. (22) 823 47 17
Warszawa
śr. 10 - 14

Klinika IBIS

ul. Kacza 8
tel. (22) 322 81 80 (81)
Warszawa
pt. 12 - 17

Medical Office

ul. Żelazna 69A
domofon 230 (VIII p.)
tel. 22 620 02 02
Warszawa pt: 09 - 11

Niemcy - Berlin

Sächsische Str. 40
zapisy - tel.:
+49 176 422 060 45
21-22.10.2017

Harris znad Wisły w Klubie MPiK "Express"

Podczas swojego pobytu w Wielkiej Brytanii, Paweł Połonecki zetknął się z tamtejszym healerem, uważanym za jednego z najlepszych w dziedzinie oddziaływania energią. I oto w obecności licznego grona osób, obaj ekstrasensi stanęli oko w oko i przez dłuższą chwile oddziaływali na siebie mesmerycznie. Ku najwyższemu zdumieniu zebranych, angielski kolega Połoneckiego, który był od niego o głowę wyższy i ważył dobre dwadzieścia kilogramów więcej, po kilkunastu sekundach zbladł i osunął się na ziemię".

Tak o Pawle Połoneckim, jednym z najsłynniejszych bioenergoterapeutów pisze w drugim numerze "Nieznanego Świata" - nowego miesięcznika, od niedawna ukazującego się na rynku, którego pierwszy numer rozszedł się błyskawicznie - Anna Ostrzycka, tytułując swój artykuł "Harris znad Wisły".

Paweł Połonecki zbierając doskonałe opinie za granicą - tam w większości pracując — niewiele ma czasu na przyjęcia w warszawskiej spółdzielni "Bioton". Stąd, kiedy tylko jest w Polsce, poczekalnia pełna jest chętnych na spotkanie z bioenergoterapeutą.

Dzięki inicjatywie "Expresu Wieczornego" i "Nieznanego Świata", Harris znad Wisły, podczas swojego kolejnego pobytu w Polsce, postanowił przyjąć nieodpłatnie stu czytelników "EW" i "NŚ", w dniu 14 XII w Klubie MPiK przy "Expressie". Przyjęcia odbędą się w dwóch turach, w godzinach 15—17 i 19—21. W przerwie między przyjęciami odbędzie się spotkanie z bioenergoterapeutą oraz z zespołem redakcyjnym "NŚ", miesięcznika, który na swoich łamach przedstawia takie nie wyjaśnione przez naukę zjawiska jak: bioenergoterapia właśnie, radiestezja, medycyna naturalna, jasnowidzenie, UFO.

Podczas spotkania będzie można nabyć najnowszy numer "Nieznanego Świata", ze wspomnianym już artykułem o Pawle Połoneckim, opatrzony jego osobistym autografem.

Zgłoszenia na przyjęcia (głównie kobiety i dzieci) prosimy kierować telefonicznie pod numer 28-06-39. Zgłoszenia będziemy przyjmować wyłącznie 11 grudnia, w godzinach 9-13. (JF)

("Express Wieczorny", grudzień 1990 r.)

Artykuły

Poza progiem uprzedzeń

W języku nauki nazywa się ich bioenergoterapeutami. Powszechniej uzdrawiaczami, czasami nawet cudotwórcami, bałamutnie przypisując im właściwości pozaziemskie. Równie często uważa się, iż obserwowany kryzys zaufania do współczesnej medycyny powoduje poszukiwanie pomocy poza nią, a od bioenergoterapeutów chorzy otrzymują co najwyżej nadzieję.

Więcej…

Filmy

Podziękowania - Pacjenci

Ewa - zajście w ciążę

Szanowny Panie

Od 9 lat nie mogłam zajść w ciążę.
Po wizycie u Pana 8 marca jestem w ciąży. Chciałam Panu bardzo podziękować i prosić by na moje miejsce przyjął Pan moją koleżankę, która jest w takiej samej sytuacji jak ja a nie miała możliwości dostać się do Pana.

Więcej…

Galeria

Opinie - Dokumenty

Towarzystwo Rozwoju Rodziny

Towarzystwo Rzowoju Rodziny Zarząd Główny

Warszawa, dnia 15.XII.84

Zarząd Lekarsko - Kosmetycznej Spółdzielni "Izis" (w miejscu)

Dział Poradnictwa Przedmałżeńskiego i Rodzinnego Zarządu Głównego Towarzystwa Rozwoju Rodziny wyraża podziękowanie za udział w Sympozjum Psychoterapii i Seksuologii w Jachrance - 18-25.11.84r. w charakterze wykładowców pracowników "IZIS" Pani dr Elżbiety Kastelik i Pana Pawła Połoneckiego.

Więcej…

Strona www.polonecki.pl nie używa plików cookies.